Jak zamawiać

 

Jeśli chcesz zamówić obraz

Realistyczne obrazy maluję zazwyczaj na podstawie zdjęć. Możesz przysłać mi zdjęcia, lub też sam mogę znaleźć odpowiedni kadr. Fotografia powinna być w dobrej rozdzielczości, tak aby było dobrze widać detale przy powiększeniu na dużym ekranie. Jeśli spodobał ci się jakiś obraz z mojej galerii, mogę namalować podobny, specjalnie dla ciebie.

Jeśli chcesz zamówić obraz abstrakcyjny, lub w jakimś innym, konkretnym stylu, przyślij mi przykładowe zdjęcia. Oczywiście mogę również samemu coś zaproponować.

Musimy ustalić kilka spraw:

  1. Przede wszystkim temat, co konkretnie ma być namalowane, w jakiej technice i kolorystyce.
  2. Po drugie musimy uzgodnić rozmiar pracy.
  3. Po trzecie oczywiście cena i termin.
  4. Po uzgodnieniu tych elementów, przystępuję do realizacji zamówienia. Kiedy praca jest już skończona, wysyłam zdjęcie obrazu. Możliwe jest wprowadzenie jeszcze drobnych poprawek.
  5. Po otrzymaniu przelewu z określoną wcześniej kwotą wynagrodzenia, przesyłam obraz za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Jeśli chcesz zamówić malowidło ścienne lub płaskorzeźbę

Wykonuję malowidła ścienne za pomocą pędzli i odpowiednich farb do podłoża. Nie zajmuję się techniką malowania farbami w aerozolu. Wykonuję również płaskorzeźby, oraz inne niekonwencjonalne elementy przestrzenne. 

Musimy na początku ustalić temat, technikę, kolorystykę i wielkość pracy. Następnie uzgodnić cenę i termin wykonania.

Warsztaty artystyczne 

Prowadzę warsztaty atystyczne z osobami w każdym wieku, bez względu na poziom umiejętności, czy sprawności umysłowej. Mogą to być zajęcia indywidualne, a także grupowe. Cena warsztatów jest ustalana indywidualnie, w zależności od ilości uczestników, czasu trwania, oraz miejsca. Formę i tematykę zajęć dostosowuję do potrzeb i oczekiwań:

  1. Nauka rysunku i malarstwa
  2. Niekonwencjonalne techniki artystyczne
  3. Rzeźba, ceramika
  4. Zabawy ze sztuką
  5. "Art relaks"

 

Skontaktuj się